Jutro tj. 01.10.2009 mamy dziekańskie do 15.00 (dla FK czyli m.in. mnie to oznacza ze bede na uczelni dopiero w poniedziałek :), plany zajęć)
Ostatnio na blogu nie pojawiały się żadne informacje, bo z Gdańska nie śledziłam wydarzeń w Krakowie. Od poniedziałku blog powinien odżyć :)
Szukaj na tym blogu
środa, 30 września 2009
piątek, 26 czerwca 2009
Obieralne
Proszę o sprawdzenie czy jesteście fizyka techniczna (tylko!), wszystkie specjalności - w bazie przedmiotów obieralnych.
http://novell.ftj.agh.edu.pl/witryna/baza-obieralne/
login:numer indeksu
hasło:Imię(spacja)Nazwisko (duże inicjały, polskie diakrytyki)
powinniście móc się tam odnaleźć jako studenci 4. (!!) roku, z
określoną specjalnością.
W przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości (brak osoby w bazie, zła specjalność) z góry dziękuję za kontakt.
Nie musimy wybierać żadnych przedmiotów - na razie.
http://novell.ftj.agh.edu.pl/witryna/baza-obieralne/
login:numer indeksu
hasło:Imię(spacja)Nazwisko (duże inicjały, polskie diakrytyki)
powinniście móc się tam odnaleźć jako studenci 4. (!!) roku, z
określoną specjalnością.
W przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości (brak osoby w bazie, zła specjalność) z góry dziękuję za kontakt.
Nie musimy wybierać żadnych przedmiotów - na razie.
środa, 24 czerwca 2009
Elektronika - egzamin ustny
Dziś informatycy zdawali od rana do 16-stej. Potem od 17-stej przyszłą pora na fizyków - do 19.30. Niestety Pan Doktor nie sprawdził naszych prac i nie ma listy dopuszczonych do ustnego. Być może część zadaniowa zostanie sprawdzona na jutro ale teorię Pan Doktor sprawdza w czasie kiedy przygotowujemy się do odpowiedzi już na samym egzaminie. Jutro egzamin nie wcześniej niż od 10. Jak wam nie pójdzie jakieś pytanie to zazwyczaj pada propozycja oceny i że byłoby wyżej jakbyście odpowiedzieli jeszcze na jakieś pytanie.
Powodzenia i nie zamęczcie Pana Doktora :)
Powodzenia i nie zamęczcie Pana Doktora :)
niedziela, 21 czerwca 2009
sobota, 20 czerwca 2009
piątek, 19 czerwca 2009
FT - egzamin c.d.
zostałąm poproszona o przekazanie tego dalej:
Istnieje możliwość zdawania egzaminu 29.06. Musimy ustalić liczbę osób i godzinę. Wszyscy chętni proszeni są o wcześniejsze zadeklarowanie (najlepiej jak najszybciej) - kontakt z Łukaszem: luke76@op.pl
Uwaga! Osoby zdające w sobotę 20.06 o godzinie 12 i 13, tj. Łukasz Pawlak, Dominik Kućma, Krzysztof Zięba, Anna Ocimek, Katarzyna Wójcik, proszę przyjść godzinę wcześniej. Jeśli macie kontakt z tymi osobami, będę wdzięczny za powiadomienie.
Istnieje możliwość zdawania egzaminu 29.06. Musimy ustalić liczbę osób i godzinę. Wszyscy chętni proszeni są o wcześniejsze zadeklarowanie (najlepiej jak najszybciej) - kontakt z Łukaszem: luke76@op.pl
Uwaga! Osoby zdające w sobotę 20.06 o godzinie 12 i 13, tj. Łukasz Pawlak, Dominik Kućma, Krzysztof Zięba, Anna Ocimek, Katarzyna Wójcik, proszę przyjść godzinę wcześniej. Jeśli macie kontakt z tymi osobami, będę wdzięczny za powiadomienie.
czwartek, 18 czerwca 2009
Wiedza o nauce, dr Siciński - wyniki, oceny
Stefański, Listwan - 5
Wójcicki, Jurgielewicz, Szczepankiewicz, Drożdż - 4,5
Kułach, Sacha, Kawala, Fijałkowski, Bąkowski, Machalica - 4
Madoń, Dołowacka, Guzdek, Gryner, Malczyk, Zgondek - 3,5
Kijania, Klusińska, Urbańczyk - 3.
W sprawie poprawiania ocen - kontakt z Panem Doktorem w przyszłym tygodniu (tel.
510476909).
Wójcicki, Jurgielewicz, Szczepankiewicz, Drożdż - 4,5
Kułach, Sacha, Kawala, Fijałkowski, Bąkowski, Machalica - 4
Madoń, Dołowacka, Guzdek, Gryner, Malczyk, Zgondek - 3,5
Kijania, Klusińska, Urbańczyk - 3.
W sprawie poprawiania ocen - kontakt z Panem Doktorem w przyszłym tygodniu (tel.
510476909).
Subskrybuj:
Posty (Atom)
Co z inżynierem?
Czyli jak będzie wyglądać końcówka tego semestru.
1. Do końca lutego musimy uporać się z pracą inżynierską całkowicie (referat na seminarium, praca, raport, ocena opiekuna i recenzenta).
2. Sesja dla nas rozpocząć może się już pod koniec grudnia, bezpośrednio po zakończeniu wykładów i do takiej opcji przychyla się Pan Dziekan (ale nie wszystkim wykładowcom to się podoba).
3. Część wykładów może jednak nie kończyć się wcześniej i tak prawie na pewno będzie z Bazami Danych I - wtedy siłą rzeczy egzamin będzie później.
4. Wszyscy piszemy około 10 lutego test z całości studiów. Jest tylko jeden termin. Osoby ze średnią powyżej 3,75 mogą go nie zaliczyć (jakoś to będzie, szczegółów nie znam, ale studiować będzie dalej) a reszta jest w nieciekawej sytuacji (szczegółów nie znam, ale to chyba znaczy co najmniej powtarzanie roku). W tym miesiącu poznamy zagadnienia obowiązujące na teście.
5. Do połowy miesiąca powstanie lista tematów prac inżynierskich by Pan Dziekan i z niej będziemy wybierać (co na to Prof. Adamowski - nie wiem). Najprawdopodobniej będą tam tematy z listy C z laboratorium MOF + coś ekstra. Jeśli ktoś ma swój pomysł na temat musi znaleźć kogoś co najmniej z tytułem doktora i z naszego wydziału, który ten temat zgłosi Panu Dziekanowi. Jeszcze trzeba przypilnować, żeby nikt nam tego tematu nie podkradł z listy wybierając go wcześniej od nas.
Dla tych, którzy chcieliby za kilka miesięcy móc pochwalić się dyplomem inżyniera:
1. Nie ma osobnej oficjalnej obrony. Obrona to wystąpienie na seminarium według zasad ustalonych przez Prof. Adamowskiego.
2. Jeżeli chcemy dostać dyplom inżyniera to przerywamy nasze studia jednolite i jako absolwenci studiów I stopnia możemy rekrutować się na studia II stopnia.
3. Niestety wtedy, kiedy moglibyśmy zacząć studia II stopnia takie studia nie będą prowadzone na naszym wydziale (będą tylko te jednolite, na których teraz jesteśmy). Na studia II stopnia na naszym wydziale musimy poczekać rok - wtedy zaczną się one dla rok młodszych od nas.
4. Żeby móc dostać dyplom inżyniera trzeba koniecznie zdać test niezależnie od średniej.
5. Deklarować chęć zakończenia studiów z tytułem inżyniera będziemy mogli jak już zaliczymy pracę inżynierską (i test chyba też).
Podsumowując:
Biorąc w łapki dylom inżyniera żegnamy się ze studiami na naszym wydziale co najmniej na rok, ale możemy też zacząć II stopień gdziekolwiek a nawet nie na fizyce :)
1. Do końca lutego musimy uporać się z pracą inżynierską całkowicie (referat na seminarium, praca, raport, ocena opiekuna i recenzenta).
2. Sesja dla nas rozpocząć może się już pod koniec grudnia, bezpośrednio po zakończeniu wykładów i do takiej opcji przychyla się Pan Dziekan (ale nie wszystkim wykładowcom to się podoba).
3. Część wykładów może jednak nie kończyć się wcześniej i tak prawie na pewno będzie z Bazami Danych I - wtedy siłą rzeczy egzamin będzie później.
4. Wszyscy piszemy około 10 lutego test z całości studiów. Jest tylko jeden termin. Osoby ze średnią powyżej 3,75 mogą go nie zaliczyć (jakoś to będzie, szczegółów nie znam, ale studiować będzie dalej) a reszta jest w nieciekawej sytuacji (szczegółów nie znam, ale to chyba znaczy co najmniej powtarzanie roku). W tym miesiącu poznamy zagadnienia obowiązujące na teście.
5. Do połowy miesiąca powstanie lista tematów prac inżynierskich by Pan Dziekan i z niej będziemy wybierać (co na to Prof. Adamowski - nie wiem). Najprawdopodobniej będą tam tematy z listy C z laboratorium MOF + coś ekstra. Jeśli ktoś ma swój pomysł na temat musi znaleźć kogoś co najmniej z tytułem doktora i z naszego wydziału, który ten temat zgłosi Panu Dziekanowi. Jeszcze trzeba przypilnować, żeby nikt nam tego tematu nie podkradł z listy wybierając go wcześniej od nas.
Dla tych, którzy chcieliby za kilka miesięcy móc pochwalić się dyplomem inżyniera:
1. Nie ma osobnej oficjalnej obrony. Obrona to wystąpienie na seminarium według zasad ustalonych przez Prof. Adamowskiego.
2. Jeżeli chcemy dostać dyplom inżyniera to przerywamy nasze studia jednolite i jako absolwenci studiów I stopnia możemy rekrutować się na studia II stopnia.
3. Niestety wtedy, kiedy moglibyśmy zacząć studia II stopnia takie studia nie będą prowadzone na naszym wydziale (będą tylko te jednolite, na których teraz jesteśmy). Na studia II stopnia na naszym wydziale musimy poczekać rok - wtedy zaczną się one dla rok młodszych od nas.
4. Żeby móc dostać dyplom inżyniera trzeba koniecznie zdać test niezależnie od średniej.
5. Deklarować chęć zakończenia studiów z tytułem inżyniera będziemy mogli jak już zaliczymy pracę inżynierską (i test chyba też).
Podsumowując:
Biorąc w łapki dylom inżyniera żegnamy się ze studiami na naszym wydziale co najmniej na rok, ale możemy też zacząć II stopień gdziekolwiek a nawet nie na fizyce :)
